מן התקשורת
יוצרים ענין/ עם שרון שגיא
עמותת הכוריאוגרפים
"...אני מתבססת בעבודה שלי על ידע עמוק של הפלמנקו השורשי מתוך נסיון של שנים, ועם זאת מאמינה שלכל יוצר יש מקורות השראה מהם הוא שואב על מנת לספר או לבטא את סיפורו האישי או האחר ..."
לחצו כאן לקריאת הכתבה המלאה
תשוקה
עצמון אברהמי, כל הזמן - מעריב
"...מופע הרכב הפלמנקו הירושלמי הוא אחד מהמופעים כי מהוקצעים ומרגשים שנראו בארץ...שש נשמות שהתחברו להן ביחד לשעה וחצי של מופע... מאות אנשים יצאו מהופנטים..."
פלמנקו ישראלי
תמר אבידר, מעריב
"שרון שגיא היא רקדנית כה נהדרת, עד שתקרת האולם כמעט עפה מרוב מחיאות כפיים... היא כבשה את הקהל והיתה מלכת הערב... הריקוד שלה היה ריקוד של אש..."
פלמנקו
נילי פרידלנדר, מעריב
"לראות את שרון רוקדת פלמנקו מסורתי בריכוז שבא מבפנים זו חוויה אמיתית...
...היא מבצעת אמנות עתיקה ומסורתית זאת בצורה הכי אמיתית שאפשר..."

הרקדנית הישראלית גנבה את ההצגה
יוסי חרסונסקי, מעריב
"רקדנית פלמנקו ישראלית, שרון שגיא, שכבשה את הבמה בלהט ריקוד נפלא...
כששרון שגיא עלתה, זה היה כמו פרח שנפתח לתפארת... קצב ועצמה פנימית ותנועות אציליות ודרמטיות. פשוט קשה להאמין שרקדנית זרה בספרד מגיעה לרמה הגבוהה ביותר במסורת של אנטוניו גאדס הגדול. שרון כבשה כל חלקה על הבמה לא רק בתנועות מתוזמנות היטב, אלא גם ביופיה ובשלל שמלותיה...
שרון שגיא הירושלמית, היא שלמדה אותנו הפעם את רזי הפלמנקו, רקדה כמו המלכה של הסגנון ואם מגיע שלוש פעמים - א ו ל ה - אז זה לרקדנית הישראלית..."
ימי הפלמנקו
רות אשל, עיתון הארץ 26.03.2002
"...התכנית נפתחה בשילוב מקסים בין עידו תדמור לשרון שגיא. הוא חושני, אקרובטי, לוהט, היא מאופקת ואלגנטית. הוא יחף עם טורסו חשוף, בולע את החלל בקפיצות גדולות, מהממות, והיא בלבוש מסורתי, נעה בחלל בצעדים קטנים מהירים תוך כדי הקשות. הניגוד בין השניים הזכיר לי את השילוב הנפלא בין נורייב הצעיר לבין הבלרינה הבריטית מרגוט פונטין בדואט "השודד"....

"...שגיא נשארה בתחום השפה התנועתית המסורתית של הפלמנקו, ואילו הוא עשה ככל העולה על רוחו - נע בין האנרגיה הזורמת של המחול המודרני לקיטועים פתאומיים של המחול הספרדי. היא מקישה ברגליה, והוא עונה לה בהקשות על הרצפה ועל גופו. השילוב המרתק לווה בשירה של יסמין לוי, זמרת בעלת קול מרגש, ובנגינה של ששון לוי על קאחון (כלי נגינה ספרדי), שניים שיצרו חגיגה של ממש"

קרן עדי משרד התרבות והספורט עמותת הכוריאוגרפים תרבות לישראל קרן ירושלים בית שמואל שולי עודד עיריית ירושלים אגף התרבות האגף לאומניות

© כל הזכויות שמורות - שרון שגיא - Flamenco Natural פלמנקו נטורל |  
   צילום: אייל לנדסמן, אורן דרכמן, שירה אגמון, אינסה ימליאנובה, נתי חדד, נל בריקמן, אורית סער.