אירועי פלמנקו
הכוריאוגרפית והרקדנית שרון שגיא מארחת במופע הבכורה של להקתה "TOMA Q TOMA"
את היוצרת ורקדנית הפלמנקו הנודעת מספרד BELEN MAYA
דצמבר 2011 - ינואר 2012

הרקדנית והכוריאוגרפית הנודעת BELEN MAYA מגיעה לארץ בסוף דצמבר לעשרה ימים בהם תהיה אורחת במופע פלמנקו החדש של הלהקה של שרון שגיא flamenco natural .

במופע החדש מושם דגש על האינטראקציה בין הפלמנקו המסורתי לבין תנועה היוצאת ממסגרת זו תוך שימוש ברעיונות וחומרים עכשוויים ובמגוון המקצבים של הפלמנקו. במופע יתארחו הרקדנית והכוריאוגרפית הנודעת BELEN MAYA ונגן הקחון הבינלאומי- ששון לוי.
המופע בליווי מוסיקה חיה ובהשתתפות היוצרת שרון שגיא ורקדניות להקת FLAMENCO NATURAL 5 מוסיקאים ו- 6 רקדניות על במה אחת, יוצרים מופע עוצמתי לצד רגעים אינטימיים ומציגים את אומנות הפלמנקו במיטבה, זו המסורתית וגירסאות עכשוויות שלה.
BELEN MAYA תעביר גם סדנא מרוכזת בת שלושה ימים במרכז לאמנות הפלמנקו דואנדה וגם סדנת כוריאוגרפיה של "קרן עדי" המכוונת כבר לתחרות הפלמנקו 2013 בהם נמנית שרון שגיא כחלק מצוות השופטים.

BELEN MAYA- ביתם של הרקדן וכוריאוגרף הנודע MARIO MAYA והרקדנית CARMEN MORA , היא אחת מהיוצרות הבולטות והחשובות בסצנת הפלמנקו העכשווית. בלן היא רקדנית מחוננת וכובשת וכמו כן יוצרת חדשנית ומקורית שאינה מפחדת לשלב דיציפלינות אמנותיות שונות ביצירותיה ועם זאת מצליחה לשמור על השורשים החזקים שלה בפלמנקו.

תאריכים קרובים למופע "TOMA Q TOMA":
22/12 בשעה 20:30 באולם בית שמואל בירושלים - תתארח בלן במופע הבכורה של הלהקה
31/01 בשעה 21:00 במרכז סוזן דלל בתל אביב - רקדנית אורחת – סיגל זיו

*סדנאות בירושלים: 25-27/12 במרכז לאמנות הפלמנקו דואנדה ברח יעל 9.
הסדנאות ייתקיימו בשתי רמות,ביניים ומתקדמים, בשעות אחה"צ. משך הסדנא כשלושה ימים שעה וחצי
בכל יום מ 18:00-21:00, סדנא מיוחדת עם שמלות שובל תתקיים בהתאם להרשמה מוקדמת.
להרשמה בטל 0572221666 או דרך האתר.

*סדנת כוריאוגרפיה של קרן עדי – 23-25/12 בשעות הבוקר 10:00-14:00 בסטודיו קצת הגוף, רשל"צ. הרשמה אצל אוה אגמון בטל-054-4430901


למידע נוסף צרו אתנו קשר

שם פרטי:     שם משפחה:  
טלפון:   דוא"ל:
הודעה:קרן עדי משרד התרבות והספורט עמותת הכוריאוגרפים תרבות לישראל קרן ירושלים בית שמואל שולי עודד עיריית ירושלים אגף התרבות האגף לאומניות

© כל הזכויות שמורות - שרון שגיא - Flamenco Natural פלמנקו נטורל |  
   צילום: אייל לנדסמן, אורן דרכמן, שירה אגמון, אינסה ימליאנובה, נתי חדד, נל בריקמן, אורית סער.