להקת פלמנקו נטורל - Flamenco Natural
אודות להקת פלמנקו נטורל
להקת פלמנקו מקצועית העובדת בארץ ובחו"ל.

להקת הפלמנקו נוסדה ע"י שרון שגיא שהיא גם הכוריאוגרפית והמנהלת האמנותית של הלהקה כמו כן רקדנית פעילה בלהקה.

הלהקה אשר עובדת מאז חזרתה של שרון לארץ, לאחר שהות של 14 שנה בספרד בהן פיתחה קריירה מצליחה כרקדנית פלמנקו בין לאומית, חובקת בתוכה את מיטב המוסיקאים והרקדנים בתחום.
הלהקה מונה כחמישה מוסיקאים וחמש רקדניות . כל אחד ואחד מהאמנים בלהקה חיו תקופות לא מבוטלות בספרד שם התמקצעו וגם עבדו כאמנים מקצועיים לכל דבר. כיום חברי הלהקה חיים בארץ אך שוהים תקופות ארוכות בספרד ובמקומות שונים בעולם במסגרת עבודתם בתחום הפלמנקו.

הלהקה העלתה מספר עבודות בשנים האחרונות . חלקן עבודות רבות משתתפים וחלקן מצומצמות יותר.
העיקרון המוביל את שרון כמנהלת אמנותית של הלהקה הוא ליצור פלמנקו מקורי עכשווי ומעודכן המבוסס על ידע רב וכבוד עמוק למסורת העשירה והעתיקה של הפלמנקו ,מבלי לוותר על הרוח של הפלמנקו-מוסיקה חיה על הבמה בזמן אמת.

שרון ,שלמדה את אמנות הפלמנקו בספרד אצל מיטב האמנים והתנסתה במשך שנים רבות כרקדנית מקצועית לצד רקדנים ורקדניות מן השורה הראשונה בספרד, עובדת ויוצרת מאז חזרתה ארצה מתוך הנסיון והידע הרב אותו רכשה בספרד.
הצורך החזק ליצור ביחד עם המוסיקה החיה על מנת להשאיר את הפלמנקו כדרך ביטוי ספונטנית, המאפשרת לאמנות להיות רגעית ומאולתרת לעיתים ובנויה ומתוכננת עד הפרטים הכי קטנים ברגעים אחרים.
החופש ברגע האמת על הבמה ליצור משהו חדש כל יום מבלי לחשוש לשבור את השלמות הבנויה והמתוכננת של היצירה -של החיים.

קרן עדי משרד התרבות והספורט עמותת הכוריאוגרפים תרבות לישראל קרן ירושלים בית שמואל שולי עודד עיריית ירושלים אגף התרבות האגף לאומניות

© כל הזכויות שמורות - שרון שגיא - Flamenco Natural פלמנקו נטורל |  
   צילום: אייל לנדסמן, אורן דרכמן, שירה אגמון, אינסה ימליאנובה, נתי חדד, נל בריקמן, אורית סער.