כיתות אמן - שרון שגיא - לימודי פלמנקו קורסי פלמנקו סדנאות פלמנקו - גם בשביל החוויה...
סדנת כוריאוגרפיה לפלמנקו
סדנא מקצועית בה רקדני פלמנקו בעבר ובהווה כמו גם יוצרים מעולם המחול יצללו לתוך העולם המופלא של הפלמנקו, ויקבלו כלים שימושיים ליצירת כוריאוגרפיות. בסדנא נלמד מהכוריאוגרפיות מהרפרטואר של שרון שגיא.

לסדנא פורמט מקוצר של 3 מפגשים ופורמט מורחב של מפגשים.

הרכב המשתתפים בכל סדנה מותאם כך שרמתם המקצועית של המשתתפים תאפשר התקדמות אחידה בתהליך. כל סדנה ייחודית בדגשים ובכוריאוגרפיה המועברים ובטכניקה ומותאמת באופן מדויק לרמתם המקצועית של משתתפיה.

סדנת כוריאוגרפיה לפלמנקו - החלק המעשי
בסדנא מלווה שרון את המשתתפים באופן אישי. לימוד מוקפד על המקצבים השונים, משמעותם, החיבור בין הרקדן והבמה, דיוק תנועתי וחיבור סך המרכיבים ליצירה סוחפת ודינאמית.
עם סיום הסדנה נדרשים המשתתפים להכין קטע קצר מקורי המשלב את האלמנטים השונים שנלמדו במהלך הסדנה. ליווי מלא אישי ניתן לכל אורך היצירה כולל ביקורת בונה וכלים להמשך הדרך.

סדנת כוריאוגרפיה לפלמנקו - החלק העיוני
בסדנא ניחשף לשורשי הפלמנקו, מאין צמח והזרמים השונים בו. נצפה בקטעי מחול קלאסיים של מיטב רקדני הפלמנקו בעבר ובהווה וננתח את הריקוד - להעשרת תהליך בניית הכוריאוגרפיה ולשם הקניית כלים יצירתיים שישמשו אתכם בתהליך היצירה העתידי.
כמו כן נגע בכל אספקט היצירה, החל מתכנון התלבושות, שילוב נגנים וזמרים חיים, בניית רצף המופע, שילוב תאורה וכמובן התאמת היצירה לקבוצות מחול שונות, קטנות וגדולות.

מטבעה של היצירה - למקוריות אין סוף. כיוון שאין שתי סדנאות זהות וההתאמה לקהל היעד ולדרישות היא חלק בלתי נפרד מאופייה המקצועי של סדנה מיוחדת זו, אנו רואים משתתפים חוזרים לסדנה זו שוב ושוב, ומעשירים את הידע והניסיון שלהם.

רוצים להתייעץ? לשאול שאלה? אנחנו כאן!
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

שם פרטי:     שם משפחה:  
טלפון:   דוא"ל:
הודעה:קרן עדי משרד התרבות והספורט עמותת הכוריאוגרפים תרבות לישראל קרן ירושלים בית שמואל שולי עודד עיריית ירושלים אגף התרבות האגף לאומניות

© כל הזכויות שמורות - שרון שגיא - Flamenco Natural פלמנקו נטורל |  
   צילום: אייל לנדסמן, אורן דרכמן, שירה אגמון, אינסה ימליאנובה, נתי חדד, נל בריקמן, אורית סער.