לימודי פלמנקו בית ספר לפלמנקו - דואנדה
 
הלהקה והאנסמבל
להקת הפלמנקו והאנסמבל נוסדו על מנת לספק את הצורך הטבעי של רקדנים ורקדניות הרוקדים שנים ומגיעים לרמות גבוהות להופיע על במות ולהיות חלק מתהליך יצירתם של מופעי פלמנקו.
הן להקת הפלמנקו והן האנסמבל מייצגים את המרכז באירועים ופסטיבלים שונים ומשקפים את רצינות העבודה והלימוד במרכז לפלמנקו "דואנדה"

להקת הפלמנקו דואנדה הינה הלהקה הייצוגית של המרכז הפועלת כבר 8 שנים ומופיעה בפסטיבלים ואירועים שונים ברפרטואר מקורי, צבעוני ומגוון. בלהקה משתתפות רקדניות המרכז אשר רוקדות שנים רבות ברמה הגבוה ביותר. חלקן אף מורות וחלק מן הצוות הקבוע של המרכז.
הדרכה, כוריאוגרפיה וניהול אמנותי: שרון שגיא

אנסמבל דואנדה הינה הלהקה הצעירה של המרכז. לאנסמבל נבחרו נערות מוכשרות בגיל העשרה הרוקדות מספר שנים במרכז- דור העתיד של להקת דואנדה.
מדריכת האנסמבל: שרון רמתי
כוריאוגרפיה וניהול אמנותי: שרון שגיא


אודישנים ללהקת הפלמנקו והאנסמבל
מדי שנה מתקיימים מבחני קבלה למסלולי הכשרה לשתי הלהקות וללהקות עצמן.
מטרתינו לקדם את הרקדנים המוכשרים והרציניים ולתת להם לצמוח ולהתפתח ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר של ריקוד הפלמנקו ע"י זה שאנו מדריכים מלמדים ונותנים ללהקות הזדמנויות רבות לעלות לבמה ולהופיע.

מסלול ההכשרה ללהקות
לרקדנים רציניים הרוצים להתקדם ולקבל הזדמנות להיות חלק מהלהקות של המרכז, ישנו מסלול שהורכב במיוחד לכך, הדורש השתתפות בכל שבוע לפחות בשני שיעורי פלמנקו, שיעור טכניקה ושיעור קומפס ובשיעור כוריאוגרפיה. ובחזרה של הלהקה.קרן עדי משרד התרבות והספורט עמותת הכוריאוגרפים תרבות לישראל קרן ירושלים בית שמואל שולי עודד עיריית ירושלים אגף התרבות האגף לאומניות

© כל הזכויות שמורות - שרון שגיא - Flamenco Natural פלמנקו נטורל |  
   צילום: אייל לנדסמן, אורן דרכמן, שירה אגמון, אינסה ימליאנובה, נתי חדד, נל בריקמן, אורית סער.